REGULAMIN

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej strony www.dwiesiostry.eu będącej własnością Katarzyny Wojtasiewicz, prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą „KATIHOME” Pracownia Krawiecka z siedzibą w 42-300 Myszków ul. 11 Listopada 13b. 

Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Urząd Miasta i Gminy Myszków pod numerem NIP 5771713278, REGON 243121557 zwanej dalej „DwieSiostry” lub „sprzedającym”.

     1. Regulamin zawiera warunki i zasady sprzedaży na witrynie internetowej www.dwiesiostry.eu, której właścicielką jest Katarzyna Wojtasiewicz.
     2. Sklep prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci internetowej. Zamówienia przyjmowane są na stronie www.dwiesiostry.eu.
     3. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne występujące w sprzęcie komputerowym jak i w infrastrukturze telekomunikacyjnej.
     4. Wszystkie produkty prezentowane na stronie www.dwiesiostry.eu są nowe, oryginalne i bez ukrytych wad fabrycznych jak i prawnych.
     5. Zdjęcia i opisy produktów jak również znaki graficzne są własnością firmy „DwieSiostry” i wykorzystywanie w celach handlowych bez zgody właścicielki Katarzyny Wojtasiewicz jest zabronione.
     6. Ceny prezentowane na naszej stronie www.dwiesiostry.eu są cenami brutto. Ceny są podane w polskich złotych i obowiązują w momencie składania zamówienia.
     7. Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy.
     8. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów, wprowadzania nowych towarów jak również do przeprowadzania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych lub wyprzedaży łącznie ze wprowadzaniem zmian na stronie sklepu.
     9. Przy odbiorze przesyłki Klient otrzymuje specyfikacje zamówienia i dowód zakupu.
    10. Wysyłka następuję w ciągu 3 dni roboczych za pomocą Poczty Polskiej po odnotowanej wpłacie na koncie sklepu: ING BANK ŚLĄSKI PLN 27 1050 1168 1000 0091 4594 9823.

W zależności od zamówienia mogą wystąpić różnice w kosztach przesyłki.
    11. Zawarcie umowy następuje w momencie, gdy Sprzedający niezwłocznie potwierdzi, za pomocą emaila, otrzymane przez Klienta zamówienie.
    12. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie imienia, nazwiska lub nazwy firmy, adresu zamieszkania na terenie Polski, numer telefonu oraz adresu e-mail.
    13. Sprzedawca jest zobowiązany do informowania o zmianach w zamówieniu. Informacje wysyłane są na podany przez Klienta adres e-mail.
    14. W okresie 14 dni od otrzymania dostarczonej przesyłki, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących umów na odległość. W przypadku skorzystania z prawa zwrotu, Klient jest zobowiązany do odesłania towaru w nienaruszonym stanie łącznie ze specyfikacją zamówienia i dowodem zakupu na adres firmy  Pracownia Krawiecka
ul. 11 Listopada 13b, 42-300 Myszków. Koszty przesyłki ponosi Klient. Zwrot przelewem bankowym za zwrócony towar w terminie do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki na wskazane przez Klienta konto.
    15. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje gdy produkt jest dotknięty uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Przed odebraniem przesyłki Klient jest zobowiązany do sprawdzenia paczki. W przypadku gdy paczka jest uszkodzona, proszę nie przyjmować paczki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkód oraz powiadomić niezwłocznie obsługę sklepu.
    16. W przypadku nie odebrania przez Klienta przesyłki, Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od umowy. Klient pokrywa koszty zwrotu przesyłki.

 

Polityka Ochrony Prywatności

Wraz ze złożeniem zamówienia Klient zgadza się na przekazanie jego danych wyłącznie w celu realizacji jego zamówienia. Klient ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe. 


w górę