Bieżniki 

na stronę
25,00 zł

Bieżnik to niezwykle piękna i efektowna ozdoba podkreślająca elegancję wystroju. Rozłożony na ławie lub na komodzie w salonie bez wątpienia ociepli i uprzyjemni atmosferę domu rodzinnego. Wspaniałe kolory dopasują się do każdego wnętrza.

W magazynie
25,00 zł

Bieżnik to niezwykle piękna i efektowna ozdoba podkreślająca elegancję wystroju. Rozłożony na ławie lub na komodzie w salonie bez wątpienia ociepli i uprzyjemni atmosferę domu rodzinnego. Elegancki bieżnik jasnego koloru w beżowe kwiaty pięknie reprezuntuje sie na każdym stole.

W magazynie
25,00 zł

Bieżnik to niezwykle piękna i efektowna ozdoba podkreślająca elegancję wystroju. Rozłożony na ławie lub na komodzie w salonie bez wątpienia ociepli i uprzyjemni atmosferę domu rodzinnego. Elegancki bieżnik beżowego koloru w jasne kwiaty pięknie reprezuntuje sie na każdym stole.                                                           wym. 50x130cm...

W magazynie
15,00 zł

Bieżnik to niezwykle piękna i efektowna ozdoba podkreślająca elegancję wystroju.

W magazynie
30,00 zł

Bieżnik to niezwykle piękna i efektowna ozdoba podkreślająca elegancję wystroju.  Elegancki bieżnik szarego koloru  w wytłaczane jasne ornamenty  pięknie reprezuntuje sie na każdym stole. Bieżnik wykończony w trójkąt.

W magazynie
35,00 zł

Bieżnik w czerwone  róże wym: 50cm x 170cm bawełna 50% poliester 50% tkanina powleczona warstwą teflonu

W magazynie
35,00 zł

Bieżnik w różowe  róże wym: 50cm x 175cm bawełna 50% poliester 50% tkanina powleczona warstwą teflonu

W magazynie
40,00 zł

Bieżnik w ornamenty srebrne wym: 50cm x 130cm bawełna 50% poliester 50% Tkanina z nitką tkaną srebrną.Nie spiera się po praniu

W magazynie
25,00 zł

Bieżnik to  piękna ozdoba podkreślająca elegancję wystroju. Bieżnik z kolekcji KATE w delikatnekwiatuszki. Super wygląda w połączeniu z poduszkami dostępnymiw naszej ofercie.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
25,00 zł

Bieżnik to  piękna ozdoba podkreślająca elegancję wystroju. Bieżnik z kolekcji FLOWER . Super wygląda w połączeniu z poduszkami dostępnymiw naszej ofercie.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 78 elementów

w górę